پنجشنبه ۰۱ مهر ۰۰

بهترین آموزشگاه زبان ژاپنی

بهترین سایت آموزش های رایگان زبان ژاپنی از مبتدی تا پیشرفته

۱۱ بازديد
۰ ۰

آموزش زبان ژاپنی

آموزش زبان ژاپنی با ارائه مدرک معتبر

زبان ژاپنی (日本語, Nihongo) یکی از پرکاربرد ترین زبان های دنیاست که اغلب در شرق آسیا و کشور ژاپن مورد استفاده قرار می گیرد. بیش از ۱۲۸ میلیون نفر در ژاپن به این زبان صحبت می کنند. سرزمین آفتاب تابان یا همان ژاپن سرزمین رویاهایی بسیاری از مردم دنیا است. آموزش زبان ژاپنی هم برای بسیاری بسیار شیرین و ضروری است. مردم دوست داشتنی ژاپن و فرهنگ بسیار غنی کشور ژاپن همیشه دلایل بسیار خوبی هستند تا یادگیری زبان ژاپنی را شروع کنید. آموزشگاه زبان ایران آکسفورد مرکز تخصصی ژاپنی در ایران است که با ارائه مدارک معتبر افراد بسیاری را برای ادامه تحصیل، مهاجرت و یا کار و زندگی در ژاپن آماده کرده است.

 

آموزش زبان ژاپنی از پایه

اگر سطحتان مبتدی است و تازه می خواهید زبان ژاپنی را شروع کنید می توانید در دوره های مبتدی زبان ژاپنی ما شرکت کنید. در این دوره ها از سطح A1 شروع می شوند و از ابتدایی ترین نکات زبان ژاپنی مانند الفبای ژاپنی، زبان آموزان را با این زبان آشنا می کنند.

در این کلاس ها هر چهار مهارت شما ارتقا داده خواهد شد:

 • مهارت شنیداری
 • مهارت گفتاری
 • مهارت نوشتاری
 • مهارت خواندن

همچنین اگر برای آزمون JLPT هم آماده می شوید این کلاس ها مناسب ترین کلاس ها برای شما می باشند.

انواع کلاس های زبان ژاپنی در ایران آکسفورد

شما می توانید در دوره های متفاوت آموزش زبان ژاپنی آموزشگاه زبان ایران آکسفورد شرکت کنید:

 • دوره های آموزش زبان ژاپنی به صورت ترمیک
 • دوره های آموزش زبان ژاپنی به صورت نیمه خصوصی و خصوصی
 • دوره های یادگیری زبان ژاپنی آنلاین

کلاس های گروهی ژاپنی

در کلاس های گروهی ایران اکسفورد زبان آموزان می توانند در کلاس های ۶ تا ۹ نفره به یادگیری زبان ژاپنی بپردازند. این کلاس ها به ۳ روز در هفته و یا در روزهای آخر هفته قابل برگزاری می باشد. در کلاس های گروهی شما می توانید برای مکالمه ژاپنی آماده شوید و همچنین با هزینه بسیار مناسب به همراه افراد دیگر یادگیری زبان ژاپنی را تجربه کنید.

کلاس های نیمه خصوصی ژاپنی

کلاس های نیمه خصوصی گزینه ای دیگری است که زبان آموزان می توانند انتخاب کنند. این کلاس ها ۳ تا ۵ نفره هستند و به صورت نیمه فشرده و با سرعت بسیار زیاد برگزار می شوند. اگر شما نیاز به گرفتن مدرک ژاپنی در مدت زمانی نسبتا کوتاه دارید و می خواهید این کار را با هزینه مناسب انجام دهید بهترین گزینه برایتان کلاس های نیمه خصوصی ایران اکسفورد می باشد.

کلاس های خصوصی ژاپنی

یکی از بهترین گزینه ها برای یادگیری زبان ژاپنی کلاس های خصوصی می باشد. این کلاس ها بسیار سریع هستند و برای کسانی که می خواهند در مدت زمان بسیار کوتاهی به نتیجه برسند بسیار مناسب است. اگر شما هم قصد مهاجرت یا ادامه تحصیلو یا زندگی در ژاپن را دارید و باید در مدت زمان کوتاهی مدرک خود را ارائه دهید حتما این کلاس ها بهترین گزینه هستند.

آموزش آنلاین زبان ژاپنی

کلاس های آنلاین همیشه یک گزینه بسیار خوب برای کسانی است که دوست ندارند در رفت و آمد باشند و یا در شهر یا کشور دیگری می باشند. در ایران آکسفورد آموزش آنلان ژاپنی دقیقا همانند یک کلاس حضوری برگزار می شود و استاد به صورت کاملا تصویری آموزش را با زبان آموزان برگزار می کند.

در آموزشگاه زبان ژاپنی ما اولین و مهم ترین مسئله نگهداری سطح انگیزه زبان آموزان در بالاترین حد خود است. برای این کار سعی می شود تا زبان ژاپنی را به کاربردی ترین میزان خود یاد بگیرید و در مکالمه های گوناگون آن را به کار ببرید. استراتژی آموزشگاه زبان ژاپنی ما حمایت از زبان آموز در دوره هاست و شناخت نیاز های زبان آموز می تواند، رسیدن به هدف یادگیری زبان را به بهترین شکل قابل دست یابی کند.

در دوره های آنلاین هم همانند دوره های حضوری در پایان دوره مدرک معتبر بین المللی به داوطلب اعطا می شود.

کلاس های ویژه مدرک JLPT ژاپنی

همانطور که در زبان انگلیسی آزمون های بین المللی مانند آیلتس و تافل وجود دارد، در زبان ژاپنی هم آزمون JLPT برای مهاجرت و تحصیل در ژاپن وجود دارد. در ایران آکسفورد دوره های ویژه ای برای این آزمون وجود دارد و در سطوح مختلف برای شما قابل ارائه می باشد.

 

مدرسین زبان ژاپنی در ایران آکسفورد

اگر شما هم به دنبال یادگیری زبان ژاپنی هستید و می خواهید آموزش زبان ژاپنی در ایران را با آموزشگاه زبان ژاپنی با اساتید مجرب و Native ژاپنی ادامه دهید ، آموزشگاه زبان ایران آکسفورد بهترین گزینه شما برای این کار است.

مدرسین ما همه دارای مدارک آکادمیک زبان زاپنی JLPT از ژاپن هستند. در ایران اکسفورد شما این امکان را دارید که در صورتی که از مدرس خود ناراضی باشید مدرس را تغییر داده و ما جلسات برگزار شده را برایتان رایگان می کنیم.

آیا زبان ژاپنی سخت است

اما اگر شناختی از زبان ژاپنی ندارید و حتی الفبای زبان ژاپنی نیز برایتان نا آشناست بهتر است به نکات زیر پیرامون زبان ژاپنی توجه کنید و زبان ژاپنی را بهتر بشناسید:

 • زبان ژاپنی زبان رسمی ژاپن است و بیش از ۱۲۸ میلیون نفر در این کشور به زبان ژاپنی صحبت می کنند: هم چنین حدود ۲٫۵ میلوین ژاپنی نیز در کشور های دیگر جهان همچون برزیل ، آمریکا و… زندگی می کنند.
 • یادگیری زبان ژاپنی از بسیاری از زبان های دیگر آسان تر است: اگر یادگیری الفبا ( کاراکتر های) که برای نوشتن در زبان ژاپنی استفاده می شود را کنار بگذاریم ، این زبان زبان نسبتا راحتی برای آموزش است.
 • زبان ژاپنی با زبان کره ای بسیار شباهت دارد و به همین خاطر کلاس زبان ژاپنی می تواند به یادگیری زبان کره ای هم کمک کند.
 • زبان ژاپنی همانند زبان فارسی و زبان انگلیسی دارای اسم های با جنسیت های متفاوت نیست.  به همین دلیل یادگیری زبان ژاپنی می تواند بسیار آسان باشد.

کشور ژاپن را بیشتر بشناسید

 • نرخ سواد آموزی در ژاپن تقریبا ۱۰۰ % است.
 • ژاپن بزرگترین تولید کننده اتوموبیل در دنیا است.
 • نرخ بیکاری در ژاپن کمتر از ۴% است.
 • ۲۱% از مردم ژاپن را افراد سالمند تشکیل می دهند که این بالاترین نسبت در جهان است.
 • کلمه ژاپن در زبان ژاپنی به معنای “سرزمین خورشید تابان” می باشد.

ژاپن یکی از قدرتمند ترین اقتصاد های دنیا را دارا می باشد و یکی از پیشرو ترین کشور ها در تکنولوژی های جدید است.

یادگیری زبان ژاپنی مستلزم تسلط بر چهار سیستم رایتینگ و هزاران کاراکتر است، یافتن روشی است که گرامر مبهم را متوجه شوید، و با دقت از پس اغتشاش برآیید.

اما چطور آموزش زبان ژاپنی را شروع کنیم:

آموزشگاه زبان ایران آکسفورد در این بخش به جواب این سوال می پردازد که چه طور یادگیری زبان ژاپنی را شروع کنید . شاید اولین قدم سخت ترین قدم در هر مسیری باشد و در عین حال می تواند مهم ترین قدم هم باشد. پس آن را درست بردارید.

آشنایی با نوشتار زبان ژاپنی

با سیستم های نوشتاری ژاپنی آشنا شوید. زبان ژاپنی از چهار سیستم نوشتاری مختلف استفاده می کند که کاراکترهای مختلفی دارند. برای صحبت به این زبان، شما لزوماً نباید بیاموزید که چه طور به ژاپنی بنویسید، اما مهم است که روش کارکرد چهار سیستم با همدیگر را متوجه شوید.

Hiragana یک فهرست هجاهای لغات ژاپنی است، سیستمی از کاراکترها که برای ارائه ی صداهای مجزای ژاپنی استفاده می شود.

Katakana مشابه Hiragana است، در این مورد که از صداهای ژاپنی درست شده است، اما بیش تر از لغاتی تشکیل شده است که در زبان های مختلف نشات گرفته است. این می تواند به عنوان فهرست هجاهای لغات خارجی در نظر گرفته شود. Hiragana و Katakana با هم هر صدایی را در زبان ژاپنی پوشش می دهند، که در مجموع ۴۶ تا است.

Kanji کاراکترهای چینی هستند که برای ژاپنی تطبیق داده شده اند که اساس نوشتار ژاپنی هستند.

تلفظ ژاپنی مهم است

صداهای مربوط به الفبای Hiragana و Katakana یا از یکی از پنج حرف صدادار تشکیل شده اند یا از ترکیب یک حرف بی صدا و یک حرف صدادار، به استثنای چند حرف فقط بی صدا.
از آن جا که هر کاراکتر در Hiragana و Katakana فقط یک صدای مجزا دارد، یادگیری چگونگی تلفظ تمام ۴۶ تا نسبتاً راحت است. اگر چه به تکیه ی صدا توجه مخصوصی کنید، چون تغییرات در این صداهای اصلی می توانند به طور موثری معنا را عوض کنند.
در حالی که تلفظ انگلیسی بر مبنای لهجه ها است، تلفظ ژاپنی بر مبنای گام صدا است. بسته به این که آیا با گام بالا یا پایین گفته می شود احتمال دارد یک لغت به روش مشابهی تلفظ شود و معنای متفاوتی بدهد.

انواع صدا ها در زبان ژاپنی

احتمال دارد کاراکترهای ژاپنی با مراحل اضافی نوشته شوند تا حاکی از این باشند که آن ها باید با یک صدای اضافی تلفظ شوند. صداهای اضافی به این طبقه بندی ها تقسیم می شوند:
حروف بی صدای صدادار، که با یک “صدا” تلفظ می شوند، یک لرزش در گلو. ۴ حروف بی صدای صدادار و یک حرف بی صدای نیمه صدادار وجود دارد.
حروف صدادار Y، که می توانند به طور مستقیم حروف بی صدا را دنبال کنند تا تلفظ را عوض کنند.
حروف بی صدای همراه با مکث، که بین صداها یک توقفِ همراه با مکث اضافه می کنند.

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.